tel. 22 832 24 36
Oklejanie witrynTablice reklamoweBaneryRollupy/StojakiFototabliceFototapetyPlakaty/UlotkiOklejanie pojazdówKasetony LED

Płatność i dostawa

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

 

  • Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.
  • Odbiór osobisty - nie ponosisz dodatkowych kosztów, punk odbioru osobistego jest po adresem: ul. Broniewskiego 59a, 01-865 Warszawa, pn-pt w godz. 9-17.

 

 

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

 

  • Najszybciej i najbezpieczniej:
    Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską UPS. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że Twoje zamówienie dotrze na czas za niewygórowaną cenę.
  • Najłatwiej:
    Odbiór osobisty ­to najłatwiejszy sposób odbioru zamówionych towarów - zapraszamy do siedziby firmy pod adres: ul. Broniewskiego 59a, , 01-865 Warszawa. Godziny pracy punktu pn.-pt. 9.00-17.00. Przy odbiorze osobistym nie ponosisz dodatkowych kosztów.

 

 

Koszt dostawy

 

Całkowity koszt dostawy zamówienia poznasz po wybraniu interesującej Ciebie formy dostawy i metody płatności. Poniżej znajdziesz listę standardowych kosztów dostawy, wraz z szacunkowym czasem dostarczenia zamówienia:

 

Sposób dostawy

/gabaryty

Przedpłata
(przelew lub płatność online)
Pobranie
Czas dostarczenia

Firma kurierska
(wg rozmiaru)

 

 

1-2 dni robocze

70x50

19,50 zł

29,50 zł

100x70

19,50 zł

29,50 zł

120x84

24,90 zł

34,90 zł

140x100

64,90 zł

76,90 zł

 

Uwaga: koszty przesyłki podane są przy jednej sztuce, koszt dostawy może ulec zwiększeniu w przypadku produktów o niestandardowych gabarytach oraz większej ilości lub wadze.

Prosimy o kontakt przy zakupach powyżej 5 szt. w celu potwierdzenia kosztów dostawy.

 

Fachowe doradztwo

Służymy fachowym doradztwem w zakresie form reklamy oraz przy wyborze najskuteczniejszej metody promocji Państwa produktu lub usług...

Projektowanie graficzne

W krótkim czasie możemy wykonać dla Państwa atrakcyjne projekty graficzne i wizualizacje reklam.

Montaż reklam

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne montaże reklam wielkoformatowych na terenie całego kraju. Posiadamy własne wykwalifikowane ekipy montażowe, zapewniamy fachowość, pełne bezpieczeństwo instalowanych elementów reklamowych oraz wysoką estetykę reklam.

Najwyższa jakość druku

Dzięki niemieckim tuszom najnowszej generacji Marabu, uzyskujemy efekt najwyższej jakości druku, wyjątkowej trwałości i nieszkodliwości.

Laminowanie

Oferujemy Państwu dodatkowe zabezpieczenie reklam poprzez nałożenie na wydruk laminatu, zabezpiecza on wyjątkowo reklamę przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi i promieniami UV, zwiększa trwałość reklamy z 2 do 5-7 lat.

Grafika wycinana

Oprócz reklam drukowanych oferujemy rozmaite folie wycinane w ponad 100 kolorach + folie szlifowane, odblaskowe, fluorescencyjne i witrażowe. Stosowane są one głównie do oklejania witryn, drzwi, ścian i pojazdów.
 
Active Studio   ul. Broniewskiego 59a, 01-865 Warszawa Żoliborz
email: studio@activestudio.pl, tel. 22 832 24 36 lub 693 722 444
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved
Copyright © 2002-2024 Active Studio